ARRITEN FELLNET 2014 MODEL

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: liridon 31 Tet 10:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
FELLNE 17 COLL 5X112 ME DIZAJN ME TE REJA VETEM TE AUTOBUQA FELLNE DIREKT NGA ITALIA DHE GJERMANIA 5X112 17X7.5 VW,MERCEDES,AUDI,SKODA www.autobuqa.com autobuqa@hotmail.com 044 404 755 049 404 755
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim