Allu fellne

Shitet nga: A.hyseni 04 Tet 19:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellnet jan 17she ju bajn veturave golf 4 vw passat vw bora dhe Audi A3
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim