Alu felne

Shitet nga: ferizaj 03 Shk 21:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten fellnet 17
bojm ndrrim edhe me 16
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim