Alufelge Bandash Alumini

Shitet nga: Burim 09 Nën 20:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes bandash alumini ne gjendje te rregullt me goma
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim