Alufelge

Shitet nga: Burim 09 Nën 20:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

480 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes bandash alumini gjendje te rregull me goma te reja
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim