Alufellne

Shitet nga: Hasan 18 Mar 14:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet e aluminit 16 coll per golf 4, jan shum te mira te ruajtne
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim