Alufelne 14 zoll

Shitet nga: jetmir 12 Nën 16:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
fellnet jan me 4 vrima baj edhe ndrrim me bandash te hekrit komplet me goma te dimrit qe i ka naj kush
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim