Bandash -15 per mercedes .E220

Shitet nga: Gazi 15 Dhj 22:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Bandash per mercdes .E220
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim