Bandash

Shitet nga: arben 27 Nën 13:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes kater bandash per golf pes ibojn edhe tjera kerrev posdi edhe kuna jon me pes bira bandasht jon pa vretje bandasht jon me pluhur pojan sitri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim