Bandash 14

Shitet nga: Une 11 Mar 09:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten bandasht 14 per vw sjan te pordorur ne kosov
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim