Bandash Alumini 15 Per Mercedes

Shitet nga: Xhaviti 01 Mar 18:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes Bandash te Aluminit 15 Per Mercedes Jan Ne Gjendje Te Rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim