Bandash golf 4 15 dimrit

Shitet nga: Bajram 12 Tet 14:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten bandash me goma 15 per gojf 4
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim