Bandash per honda akort 16

Shitet nga: Sherif 07 Jan 15:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Bandasht jan ne gjendje shum te mir nuk jan te lakun 16 jan me 5 biira jan 25 ero copa pa goma 4 copa i kam nuk i daj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim