Bandash te golf 3

Shitet nga: Denis 17 Gsh 21:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten bandasht e golf 3 jan me gjedje te mira jan bash te golf 3 per me shum info
Tel 045-651-595
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim