Bandash te metalit per BMW.Numer-16 me kapak me ..

Shitet nga: Amiri 05 Shk 07:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Bandash per BMW numer -16 me kapak te posa ardhura nga CH
Nuk xhindem ne ferizaj po ne periferi te shtimes
Numri viber +37744995362
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim