Bandash te mira

Shitet nga: behar veseli 05 Dhj 02:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes bandasht guma tmira.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim