Bandash

Shitet nga: albenit 05 Shk 15:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Bandash per mercedes 15q 2 copa 30 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim