Bandash

Shitet nga: Burhan 25 Sht 16:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten 8 cop bandash te hekurit me goma me nga kater vrima.
Kater pej tyre jan per Audi kurse kater te tjer jan per Volvo, Kia etj.
Numri i Bandashve asht 15
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim