Bandash

Shitet nga: mensur 29 Mar 22:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 EUR   10 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Bandasht jane te mire sic shihen edhe ne foto. Jane te pordorur dhe me katre (4) bira, 13q, jane per opell/ Ishes per arsye se nuk me bejne ne golf. Kushtojn nga 5 € per copa.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim