Bandasha te hekrit per Opel R 14 me 4 vrima

Shitet nga: Armendi 17 Nën 10:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR   50 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten 6 bandasha te hekurit R 14 me 4 vrima per Opel jan 2 bandasha jan pa goma kurse 4 jan me goma 3 goma jan te shfryne veq nja asht e fryne gomat jan teke te gjitha gomat bajn per gom resev mei lan. Bandashat kan kapak dryshk siq po shifen po nuk jan te lakun te mir jan shiten edhe komplet edhe ka nja komplet shiten 50 euro ndersa ka nja veq bandasht 5 euro e me goma ka 10 euro copa.
Faliminderit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim