Bandasha

Shitet nga: Sadri 21 Mar 08:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes bandash te thjesht 14 coll me 4 vrima per golf passat polo etj mirpo bejm edhe ndrrim me bandash me 15 coll me 5 vrima per golf 4
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim