Bandasha

Shitet nga: Zylbehar 24 Jan 17:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Bandasha 4 Cop Numer 16 Me 5 Shtrafa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim