Bandasht e thjesht bemve

Shitet nga: naim 13 Nën 18:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes bandasht e hekurit origjinal bemve jan shum te mir dhe qmimi nuk asht i shtrejt. 25 euro copa numer per kontakt 044690507
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim