Bandasht e hekurit 17 coll bmw

Shitet nga: naim 20 Nën 18:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shea bandasht e thjesht jan17 coll jan origjinal te bemwes jan shum te mir tesapo ardhur nga zvicrra qmimi 25 euro per cop
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim