Bandasht e hekurit 17 coll per bemve

Shitet nga: naim 10 Nën 18:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes bandasht e hekurtit per bemve origjinale jan 17 coll jan shum te mir sapote ardhur nga zvicrra me garancjon qe nuk dridhin as sjan te lakum jan prefekt qmimi per cop 25 euro vezem 4 copat shiten jo kan nja e ad ka dyy. numer per kontakt 044690507
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim