Bandasht per Renault numer 15- me 5 shtrafa

Shitet nga: nexhi 04 Jan 15:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR   40 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
bandash per Renault numer -15 me 5 shtrafa bandasht jon shum te mir ne KS nuk jen vozit as nje kilometer
4 copa -40euro
thirr ne viber +37744323845
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim