Bmw

Shitet nga: Lata 19 Nën 19:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
4 bandash BMW me guma dimrit 205-55-16
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim