Bwm fellne 17

Shitet nga: Naim 14 Dhj 19:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne 17 per bwm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim