Drita mrapa per Kamion( Mercedes)

Shitet nga: Besnik 29 Jan 08:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Drita mrapa per Kamion, te ardhura nga Zvicrra. Te pa perdorura( te reja).
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim