Dy goma te reja per dimer 185-14c

Shitet nga: kujtim 29 Nën 23:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten dy goma me bandazh te reja te paperdorura per dimer 185-14c
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim