Dy goma te gjipav

Shitet nga: naim 17 Nën 13:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes dy goma te gjipit 15 jan shum te mira teposa ardhura nga zvicrra qmimi per cop 65 euro numri per kontakt 044690507 numri gomav 265 70 15
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim