Dyer per garazha 044681559

Shitet nga: Kifa mont 044681559 18 Mar 08:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Dyer te garazhave te ghitha llojet me porosi
Dyer per dhoma dhe kunder zjarrit
Motorra per te ghitha dyert
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim