FELLNE (SHITEN URGJENT)

Shitet nga: irfan 24 Dhj 13:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
SHITEN FELLNET URGJENT, FELLNET JAN TE FORD ESCORD SHUM TE RUAJTURA, SHITEN KOMPLET ME GOMA, CMIMI SHUM I VOLITSHEM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim