FELLNE 16 COLL PER GOLLF

Shitet nga: valon 06 Nën 15:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

290 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
SHes fellne 16 coll per gollf 4
jan originall per gollf shum te rujtne
me guma te veres per me shum shiko foto,.,
urgjent, golf,gollf,tauran,mercedes,audi,astra,paret,
pikap,pasat,passat,ford,shes,opell,zafir,taurek,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim