FELLNE 2014 NEW MODEL

Shitet nga: liridon 05 Nën 13:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
FELLNE 16 COLL 5X112 ME DIZAJN ME TE REJA VETEM TE AUTOBUQA
FELLNE DIREKT NGA ITALIA DHE GJERMANIA
5X112
16X7.5
VW,MERCEDES,AUDI,SKODA
www.autobuqa.com
autobuqa@hotmail.com
044 404 755
049 404 755
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim