FELLNE ME GOMA DIMRIT

Shitet nga: Buli 31 Tet 19:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

240 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
SHiten fellnet me goma te dimrit
205.65.R15.95 M+S
shiten edhe ndaras


info.045222030
049219218
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim