FELLNE PÊR MERCEDE 15

Shitet nga: skender bejta 21 Mar 13:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
SHITEN FELLNE PÊR MERCEDES 15 INCH , FELLNET JANÊ PREJ HEKURIT 5 VIDA . PRES BLERS SERIOZ
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim