FELLNE PER MECEDES PASAT GOLF

Shitet nga: XXXXXXXX 06 Pri 16:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet per MERCEDES PASAT GOLF
JAN 17 SHE
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim