FELLNE PER MECEDES

Shitet nga: XXXXXXXX 06 Pri 15:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet per mercedes jan 18
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim