FELLNE PER MERCEDES 17-AMG -00

Shitet nga: AMG 21 Shk 12:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellnet per mercedes jan 17 AMG ne gjendje te mir gomat nuk jan te mira qmimi i diskutushum pak
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim