FELLNET ME GOMA TE REJA 16'

Shitet nga: Faruk 19 Maj 14:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

480 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
SHITEN FELLNET ME GOMA TE REJA, ME PROFIL 6 - 8 mm, 205 / 55 R 16
BEJEN PER KETE AUTOMJETE:
MERCEDES C-KLASS. E-KLASS
AUDI A6, A4, A3
PASSAT , GOLF, TAURAN,
SEAT TOLEDO, SEAD LEON, ETJ
QMIMI 480
KONTAKTI
VIBER +38649875191
044 373 422
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim