Felga per mercedes cklas 15goma dimri

Shitet nga: Sali 14 Jan 21:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten felga per Mercedes 220c klas 4felga me goma dimri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim