Fellene 17

Shitet nga: Bujar 07 Maj 21:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellnet 17 coll guma nuk kan jan per opel bajn edhe per mercedez boj edhe ndrrime me fellne tjera 17 coll per opel qe jan me goma shtoj edhe pare vetem gomat duhen te jen 225/45/17
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim