Fellene allumini 15-qe

Shitet nga: armir 24 Shk 20:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
fellme allumini 15-qe ne gjendje shum te mir.
kush o i interesuar mund te kontaktoj ne keta numra :
Nga ora 9:00-15:00 mund te telefononi ne kete numer 044689587
nga ora 15:00-... mund te telefononi ne kete numer 044512207
pres bleres serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim