Fellene per mercedes 16-qe -96

Shitet nga: ferizaj 19 Pri 15:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellentt per mercedez 190-250 etj. jan 4 copa me goma hazer veq mi muntu n'kerr .kush osht i intersum munet me ardh mi kshyr.flm per mirkuptimin.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim