Fellenet 18-qe per golf 5 etj

Shitet nga: ferizaj 19 Pri 15:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shess fellent 18-qe 600 ero me goma veq fellenet 400 ero kush o i interesum munet me ardh mi pa.flm per mirkuptim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim