Fellent per audi A4 17 coll

Shitet nga: ferizaj 19 Pri 15:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellenet per audi a4
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim