Fellga 14 per golf me 4 vrima

Shitet nga: xxxx 11 Mar 08:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellga shum tmira 14 per meshum info na kontaktoni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim