Fellga 17-qe me 10 vrima per Golf 4 dhe vetura m..

Shitet nga: fari 07 Maj 20:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR   400 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes Fellga 17-qe me10 vrima per Golf 4 dhe per vetura me te reja, 2 goma jan te raja kurse 2 te tjerat me te vjetra. jan ne gjendje shum te mire.

Jane fellga universale me 10 vrima, qe do te thote se ju bejne gati te gjitha llojeve te VW dhe Audi. per me shum shiqo fotografite ose thirr ne tel: 044145514, me mremje edhe ne viber.

bej edhe ndrrim me fellga 16-tqe apo edhe 15-tqe.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim