Fellga alumini

Shitet nga: Besart 27 Tet 11:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellga 16 golf,audi,etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim